Tchajwanské respirátory ze Senátu 1
Senát dostal darem z Tajwanu stroje na výrobu respirátorů. Dostal je jako výraz díků za návštěvu senátní delegace v čele s předsedou Milošem Vystrčilem. A na těch tajwanských strojích byly vyrobeny respirátory již v české firmě.
Senát umožnil, aby jednotliví senátoři darovali tajwanské respirátory ve svém obvodu. Já jsem se rozhodl, že je rozdám přes starosty svých jedničkových a dvojkových obcí občanům celého svého senátního obvodu Liberec č. 34.
A tak se tajwanské respirátory dostaly do obcí Bílá, Bílý Potok, Bulovka, Černousy, Český Dub, Čtveřín, Dětřichov, Dlouhý Most, Dolní Řasnice, Habartice, Hejnice, Heřmanice, Hodkovice nad Mohelkou, Horní Řasnice, Jeřmanice, Jindřichovice pod Smrkem, Kobyly, Krásný Les, Kunratice, Lázně Libverda, Lažany, Mníšek, Nové Město pod Smrkem, Oldřichov v Hájích, Paceřice, Pěnčín, Pertoltice, Proseč pod Ještědem, Příšovice, Radimovice, Raspenava, Soběslavice, Stráž nad Nisou, Svijanský Újezd, Svijany, Sychrov, Šimonovice, Višňová, Vlastibořice, Žďárek.
A já jsem byl rád, že jsem se všemi těmi skvělými starosty příp. místostarosty mohl setkat a prohodit alespoň pár slov i v této nelehké koronavirové době.
Nedostalo se jen na trojkové Liberec a Frýdlant. Pokud ještě ze Senátu dostanu možnost darovat další tajwanské respirátory, má další cesta bude směřovat právě tam.
Visnova Vlastiborice Zdarek Svijansky_Ujezd Svijany Sychrov Straz_nad_Nisou Sobeslavice Simonovice Prosec_pod_Jestedem Radimovice Raspenava Pencin Pertoltice Prisovice Oldrichov_v_Hajich Pacerice Nove_Mesto_pod_Smrkem Lazany Lazne_Libverda Mnisek Krasny_Les Kunratice Kobyly Jermanice Jindrichovice_pod_Smrkem Hodkovice Habartice Hejnice Hermanice Detrichov Dolni_a_Horni_Rasnice Dlouhy_Most Ctverin Cesky_Dub Cernousy Bily_Potok Bulovka Bila
Tchajwanské respirátory ze Senátu 1